Ponieważ kwestie prawne wymagają kompleksowego podejścia ­ starannie dobieramy nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie Beaty Błędowskiej łączymy z dynamicznym podejściem młodych specjalistów i zdolnych absolwentów.

Główne atuty naszego zespołu to:

  • wszechstronne wykształcenie
  • wieloletnie doświadczenie
  • znajomość bieżących zmian prawnych
  • energiczne działanie
  • świeże spojrzenie
  • kreatywność
  • najwyższa dbałość o interesy klienta.

Beata Błędowska

Beata-bledowska

Beata Błędowska jest radcą prawnym z długoletnim doświadczeniem w zakresie prawa cywilnego i administracyjnego, które zdobyła specjalizując się w tematyce dotyczącej nieruchomości, prawa lokalowego, wspólnot mieszkaniowych i zagospodarowania przestrzennego.

Beata Błędowska praktykę zawodową rozpoczęła w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Warszawie, a następnie przez wiele lat świadczyła pomoc prawną dla dzielnic miasta stołecznego Warszawy i podwarszawskich gmin. W zakres jej obowiązków wchodziła m. in. obsługa wydziałów: nieruchomości, lokalowych, architektury i planowania przestrzennego. Radca prawny od pond 10 lat świadczy pomoc prawną dla zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych.

W ramach świadczonej pomocy prawnej Beata Błędowska pośredniczyła w kilkuset sporach sądowych, sporządziła dziesiątki opinii prawnych i udzieliła wielu porad prawnych.

Wśród spraw sądowych najczęściej prowadzonych przez Beatę Błędowską znajdują się:

• sprawy o zapłatę, ustalenie wstąpienia w stosunek najmu, zniesienie współwłasności nieruchomości, o zachowek i rozwody (sądy powszechne)

• sprawy dotyczące zaskarżania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (sądy administracyjne).

Izabela Lisińska

Izabela-Lisinska

Aplikantka radcowska III roku, odbywająca aplikację pod patronatem Radcy Prawnego Beaty Marii Błędowskiej, specjalizująca się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, windykacji należności oraz sporach sądowych. Szczególnie interesuje się zagadnieniem dochodzenia odszkodowań.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podczas studiów udzielała się w Uniwersyteckiej Poradni Prawnej oraz była aktywnym członkiem ELSA Poland – Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa.
Współpracuje z Kancelarią nieprzerwanie od 2012 r

Bartosz Cieszko

Bartosz-Cieszko

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, dwukrotny uczestnik programu Work&Travel USA. Obecnie aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, odbywający aplikację pod patronatem Radcy Prawnego Beaty Marii Błędowskiej . Student studiów podyplomowych Prawa i Ekonomii Rynku Kapitałowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Współpracuje z kancelarią od sierpnia 2014 r. Biegle włada językiem angielskim.

Paulina Gruszczyńska

Paulina-Gruszczynska

Studentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, oraz absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek polityka społeczna (studia I stopnia). Z kancelarią współpracuje od 2014 roku.