Zapraszamy do nas!

Nasza kancelaria nieustannie się rozwija. W związku z tym przez cały rok poszukujemy do pracy absolwentów i studentów ostatnich lat studiów prawniczych, którzy szukają nowych wyzwań i chcą się rozwijać. Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kariera@bledowska.pl.

Kogo aktualnie szukamy?

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Maria Błędowska zatrudni studenta V roku lub absolwenta Prawa na płatny staż.

Oferujemy:

  • Możliwość nauki i rozwoju
  • Pracę w małym zespole
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy

Zakres zadań:

  • Obsługa biurowa kancelarii
  • Przyjmowanie/wysyłanie korespondencji
  • Pilnowanie terminów spraw sądowych
  • Pisanie prostych pism procesowych
  • Obsługa systemu Kancelaris

Wymagania:

  • Przynajmniej dobre (4) oceny z następujących przedmiotów: postępowanie cywilne, prawo cywilne (wszystkie części) oraz postępowanie administracyjne i sądowo - administracyjne

Aplikację zawierającą CV prosimy przesłać na adres kariera@bledowska.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Staż".

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)"