W 2015 roku mija 10 lat odkąd rozpocząłem współpracę z kancelarią mecenas Beaty Błędowskiej. Te 10 lat współpracy zaowocowało wieloma wygranymi sprawami i rozwiązanymi problemami zarówno w mojej działalności, jak i wspólnot mieszkaniowych, którymi administruję. W moim odczuciu to co wyróżnia kancelarię mecenas Beaty Błędowskiej to zaangażowanie w sprawy klientów i wysoki profesjonalizm.
Read More
Off 0
in
Od kilku lat korzystam z profesjonalnej pomocy prawnej Kancelarii Radcy Prawnego Beaty Błędowskiej, jako osoba prywatna, a także jako Spółka Golden Portal. Kancelaria to zespół profesjonalnie przygotowanych pracowników, specjalizujących się w kompleksowej obsłudze prawnej, co dla mnie jako klienta jest istotne. W wielu przypadkach dzięki wsparciu Kancelarii Radcy Prawnego Beaty Błędowskiej uniknęłam skutków finansowych, jak i skutków prawnych niekorzystnych dla...
Read More
Off 0
in
Współpracuję z kancelarią mecenas Beaty Błędowskiej od prawie dziesięciu lat i muszę przyrzynać, że współpraca układa się bardzo dobrze. Sprawy, które prowadzi kancelaria są bardzo skomplikowane i wymagają wiele cierpliwości, zaangażowania i wytrwałości. Z pełną satysfakcją polecam kancelarię mecenas Beaty Marii Błędowskiej, wiarygodnego i rzetelnego partnera.
Więcej
Off 0
in